www.gryfit.com :: O firmie :: Wartości GRYFIT
O FIRMIE Gryfit Wartości GRYFIT

Wartości GRYFIT


INNOWACYJNOŚĆ. Nasze wyroby wytwarzamy stosując najbardziej zaawansowane technologie. Stale podejmujemy badania nowych materiałów i procesów w celu wprowadzenia efektywniejszych i innowacyjnych rozwiązań. Współpracujemy z laboratoriami badawczo-rozwojowymi między innymi GRYFITLAB i ITB w zakresie oceny odporności ogniowej, akustyki i komfortu wewnętrznego w obiektach budowlanych. Poddajemy nasze wyroby licznym badaniom i testom. Stosujemy najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne zapewniające wytwarzanie najbardziej efektownych i funkcjonalnych urządzeń jak symulacje numeryczne, badanie termowizyjne.

Skuteczność naszych wyrobów potwierdzona jest licznymi aprobatami technicznymi oraz certyfikatami zgodności wydanymi przez Instytut Techniki Budowlanej.

Ważne jest dla nas, aby nasze produkty były niezawodne, powszechnie dostępne i zapewniały optymalne warunki powietrza wewnątrz obiektów budowlanych, a przede wszystkim skuteczną ochronę tego, co najważniejsze - życia w przypadku zagrożenia pożarowego.

DOBRE PRAKTYKI INSTALACYJNE. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz kontroli rozprzestrzenienia się dymu, stworzyliśmy PODRĘCZNIK INSTALATORA - komplet instrukcji montażowych dla większości przypadków instalacyjnych klap odcinających.

Świadczymy usługi w zakresie wszelkich konsultacji technicznych i doradztwa w projektowaniu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz bezpieczeństwa pożarowego i dyfuzji powietrza.

Wiedzą i zdobytym doświadczeniem dzielimy się z naszymi klientami. Nasza misja wyznacza ramy funkcjonowania AKADEMII BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO I KOMFORTU - programu szkoleń ustawicznych, które pozwalają na ciągłe podnoszenie wiedzy projektantów, rzeczoznawców, służb inwestorskich jak również pracowników instalacyjnych.